Teenused

Me pakume järgmisi teenusi:

Vaadake samuti Soovitused.

Me Me osutame kogu teenuste spektri akna tellimuse vormistamisel: mõõtmised, disain-projekti koostamine, karniiside ja ribakardinate paigaldus, riidest toodete õmblemine jne. Kõik teenused osutatakse Tallinna piirides.

Tellida teenust ja tutvuda hinnaga saab saates meile e-posti, helistades või pöördudes vahetult meie poodi.

Disain.

Meie disainerid aitavad teha teie akna kujunduse kordumatuks ja soobivaks interjööri üldkontsepsiooni. Disainer tuleb objektile riide ja karniiside kataloogidega.

Lähtudes teie soovidest disainer hakkab töötama disain-projektile, mille koostamisel kooskõlastab teiega akna kujundamise variandid.

Projekti hind ja koostamise tähtaeg on individuaalsed. Peale projekti kooskõlastamist ja kulu kalkulatsiooni, disainer saadab tellimuse tootmisele. Peale telimuse valmistamist, disainer paneb kardinad ülesse. Meie valmisolevad disain-proektid on Galerii osas.

Mõõtmine.

Mõõtja tuleb teie juurde eelneval kokkulepel teile sobival ajal. Peale mõõtmist ta vormistab tellimuse kohapeal. Lähima ööpäeva jooksul tellimus läheb tootmisele. Valmistamise ajad on 3-21 tööpäeva, sõltuvalt valitud tootest. Peale seda, kui tellimus on valmis, te võite kasutada meie paigaldus ja kohaletoomis teenuseid.

Paigaldus ja montaaž

Teile sobival ajal, eelneval kokkulepel meister teostab tellitud toode montaaži. Montaaži tööd viiakse läbi professionaal tööriistaga pidades kõike tehnoloogia nõudeid. Monteeritud meie töötajate poolt toote garantii on 1 aasta.